O NAS


ML SPIRITS powstała w 2015 r. z pasji do podróży, poznawania ludzi, świata oraz do dobrych alkoholi. Gdy podczas jednej z wypraw spotkaliśmy podobnych sobie pasjonatów, postanowiliśmy połączyć siły i rozpocząć nowy etap, tym razem na własny rachunek. Stało się to po 10 latach pracy dla międzynarodowych marek alkoholowych premium.


WIZJA 

Chcemy stać się firmą pierwszego wyboru dla wschodzących i ugruntowanych producentów napojów alkoholowych premium, którzy podobnie jak my cenią sobie pasję, oddanie, transparentność oraz partnerstwo w biznesie.


MISJA

Zawsze z pasją, energią i oddaniem pomagamy naszym partnerom biznesowym w rozwoju ich marek alkoholowych premium, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz jego potrzeb, innowacyjne rozwiązania i obsługę na najwyższym poziomie.


Aby budować i rozwijać marki w naszym portfolio, kierujemy się kilkoma prostymi zasadami. Dostarczaj produkt do właściwych odbiorców. To w jaki sposób i gdzie jest prezentowany produkt jest istotne, ale również ważne jest w jakim kontekście go tam stawiasz. Sprzedawaj po cenie odpowiedniej do jakości oferowanego produktu. Wszystko powyższe wspieraj właściwym planem działania, realizowanym w odpowiednim czasie, tak aby jak najefektywniej zarządzać dostępnymi funduszami.

Łukasz Cieplak

CEO ML Spirits

ML Spirits ©2023 All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies, dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystywanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki.. Polityka prywatności / privacy policy for details.

Zgadzam się